«Нібулон» домовився про довгострокову реструктуризацію зобов'язань перед Укргазбанком

07.09.2023 | 09:28

Один із найбільших операторів зернового ринку України ТОВ «СП «Нібулон» домовилося про довгострокову реструктуризацію фінансових зобов'язань з АБ «Укргазбанк». Про це повідомила пресслужба зернотрейдера.

«Рішення щодо реструктуризації фінансових зобов’язань компанії «Нібулон» стратегічно важливе насамперед для забезпечення продовольчої безпеки в умовах повномасштабного вторгнення. Компанія, яка є одним із найбільших агровиробників України, на жаль, зазнала чималих втрат із початком воєнних дій. Тож потребує всілякої підтримки», – зазначив в. о. голови правління Укргазбанку Родіон Морозов.

За його інформацією, команда банку опрацювала питання реструктуризації фінансових зобов'язань компанії та підписала довгострокову реструктуризацію, яка «дозволить «Нібулону» подолати складні часи».

«Рішення Укргазбанку є прикладом ефективної взаємодії держави та бізнесу заради економічної стійкості та майбутньої розбудови України», – сказав СЕО «Нібулону» Андрій Вадатурський та подякував Укргазбанку за гнучкість та оперативність у прийнятті рішень.

Як повідомлялося, нещодавно «Нібулон» домовився з Кредобанком про реструктуризацію умов кредитного договору, який пролонговано на шість років із пільговою процентною ставкою та відтермінуванням погашення основного боргу.

Втрати «Нібулону» від повномасштабного військового вторгнення рф досягли $400 млн. Наразі зернотрейдер працює на 30% потужностей, створив спеціальний підрозділ для розмінування сільгоспземель.

Джерело

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости