Акції «Кернел» продовжують дешевшати після оголошення про розміщення акцій на $60 млн

24.08.2023 | 08:33

Курс акцій агрохолдингу «Кернел» на Варшавській фондовій біржі з відкриття торгів у середу знизився ще на 3,6% після того, як напередодні він упав на 6,8% після оголошення компанії про рішення розпочати розміщення акцій серед кваліфікованих інвесторів, які є акціонерами компанії, з метою залучення до $60 млн.

Про це йдеться на сайті біржі, передає «Інтерфакс-Україна».

Станом на 11:13 варшавського часу акції «Кернел» котирувалися за курсом 12,34 злотих ($2,98 за поточним курсом) за штуку, що відповідає капіталізації близько $252,9 млн, хоча в окремі моменти в середу курс провалювався до PLN12,1.

Наразі в обігу перебувають 84,31 млн акцій, проте в проспекті майбутнього розміщення «Кернел» допустив продаж до 216 млн акцій, що разом з іншими умовами пропозиції викликало підозри міноритарних акціонерів у спробі мажоритарія Андрія Веревського розмити їхню частку.

Згідно з проспектом, заявки приймаються до вечора 28 серпня, до 31 серпня його учасники мають внести необхідний для купівлі акцій депозит, а розміщення закривається 4 вересня. При цьому в разі, якщо подана сума менша за $50 млн, рада директорів може скасувати розміщення.

«Кількість акцій і ціну випуску буде визначено в процесі формування книги заявок, організованому за правилами голландського аукціону (зі зниженням ціни), з урахуванням обмежень, що випливають зі статутного капіталу компанії», – йшлося в повідомленні «Кернелу».

Джерело

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости