Німецька Pfeifer & Langen купує шостий цукровий завод в Україні

16.08.2023 | 07:06

Антимонопольним комітетом розпочато розгляд справи про концентрацію у вигляді придбання товариством з обмеженою відповідальністю «Радехівський цукор» активів приватного акціонерного товариства «Гнідавський цукровий завод», що забезпечують здійснення діяльності із виробництва цукру білого (бурякового). 

Власником ТОВ «Радехівський цукор» є німецька компанія Pfeifer & Langen. Їй також належать чотири цукрові заводи у Тернопільській області. Їхнім власником був агрохолдинг «Мрія» (сьогодні – Континентал Фармерз Груп).

Pfeifer & Langen GmbH & Co. KG – німецька сімейна компанія зі штаб-квартирою у Кельні. Понад 150 років займається виробництвом та реалізацією цукру та похідних продуктів. Третій найбільший виробник цукру в Німеччині після Südzucker та Nordzucker. Випускає продукцію під торговими марками Kölner Zucker та Diamant Zucker.

ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» – це потужне підприємство, що має широкі технологічні можливості в області виробництва цукру та іншої допоміжної сировини. Основною продукцією цукрового заводу є цукор, отриманий в результаті переробки цукрових буряків.

Джерело 

Другие новости раздела

Последние новости