Польща забороняє український агроекспорт, але відкриває ринок для рф

09.08.2023 | 07:59

Польща забороняє ввезення української аграрної продукції, хоча ринок цієї країни залишається відкритим для російського продовольства. Про це розповів президент Української аграрної конфедерації Л. Козаченко, передає УНН.

Експерт зазначив, що якщо у Польщі побоюються того, що продукція українського агропромислового комплексу осяде на внутрішньому ринку, її представники мають з більшою пильністю контролювати переміщення вантажів.

Леонід Козаченко підкреслив, що Польща зараз обмежує навіть транзит української аграрної продукції, бо місцеві політики зрозуміли, що польські фермери не можуть конкурувати з українськими навіть в продажах до інших країн, таких як Італія та Іспанія. Аналітик додав, що навіть в умовах війни українське сільське господарство залишається більш потужним, ніж польське, тому там і бояться українського агроекспорту.

"Виникає багато питань – чому, коли Україні забороняють, з російським продовольством продовжують працювати. І мед постачає росія, й інші продукти. Чому до росії немає такого жорсткого ставлення? Коли задаємо ці питання, нам кажуть про незначні обсяги, а Україна, мовляв, везе через кордон значні обсяги продукції. А що буде, якщо ми станемо членами ЄС? Як тоді буде?», – риторично поцікавився Леонід Козаченко.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости