У Бразилії виробництво цукру збільшилося майже на 9%

27.07.2023 | 07:57

У першій половині липня в Центрально-Південній Бразилії виробництво цукру зросло на 8,9%, порівняно з минулим роком, досягнувши позначки 3,24 млн т, як показали дані промислової групи UNICA, опубліковані у вівторок, повідомляє Nasdaq.

У своєму звіті UNICA зазначила, що за цей період було перероблено 48,37 млн т цукрової тростини, що на 4,2% більше, ніж роком раніше, тоді як обсяг виробництва етилового спирту становив 2,26 млрд л, збільшившись на 1,4%.

Цукрові заводи планують направити більше тростини на виробництво цукру цього сезону, щоб скористатися високими цінами. Коефіцієнт виробництва цукру склав 50,01% проти 49,99%, повідомляє UNICA.

Випуск продукції цього сезону отримав стимул від збільшення врожайності в основних виробничих районах Бразилії. За даними промислової групи, у червні показники врожайності збільшились на 19,5%.

«Незважаючи на відмінні результати, слід зазначити, що у цьому показнику велику роль відіграють молоді поля з цукровою тростиною, — зауважила UNICA. — У міру їх скорочення, приріст врожайності, ймовірно, стане більш помірним у найближчі місяці».

Джерело

Другие новости раздела

Последние новости