«Рівнеазот» завершив модернізацію і відновив виробництво аміаку та аміачної селітри

25.07.2023 | 08:01

«Рівнеазот» із групи підприємств азотного бізнесу Group DF після проведення модернізації запустив роботу цехів аміаку та аміачної селітри потужністю 1350 і 1560 тонн/добу відповідно. Про це повідомили у пресслужбі Group DF.

«Запуск виробництва відбувся без збоїв, відповідно до виробничого плану. На нас чекає активний осінній сезон», – зазначив голова правління «Рівнеазоту» Михайло Заблуда.

Згідно з повідомленням, відновленню роботи ключових цехів передувала масштабна модернізація основного обладнання цеху «Аміак-2», у рамках якої було проведено капітальний ремонт агрегату підготовки синтез-газу №1, синтезу аміаку №1 та №2, проведено заміну обладнання на більш ефективне, виконано роботи з антикорозійного захисту реактора конверсії природного газу.

У процесі цих робіт було підвищено ефективність енергетичних і витратних показників обладнання виробництва аміаку.

«Масштабна реконструкція основного обладнання була також проведена в цеху аміачної селітри – одному з основних виробничих цехів «Рівнеазоту». У цеху повністю замінено труби у випарному апараті (721 шт), проведено ремонт підігрівача азотної кислоти та відновлення конвеєрного обладнання, антикорозійний захист. 

Джерело

Другие новости раздела

Последние новости