«Укрзалізниця» пропонує зерновози майже безкоштовно

19.07.2023 | 07:46

Філія «Центр транспортної логістики» (ЦТЛ) «Укрзалізниці» пропонує вагони-зерновози без участі в аукціонах в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі». Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи товариства Валерій Ткачов, передає Rail.insider.

Посадовець нагадав, що з 1 липня вартість використання вагонів-зерновозів власності ЦТЛ становить лише 300 грн на добу.

Головна причина зниження вартості використання зерновозів ЦТЛ — суттєве зменшення попиту на вагони-зерновози на ринку перевезень (через падіння загального обсягу перевезення зерна, блокування «зернового коридору», введення обмежень сусідніми країнами на експорт зерна). Упродовж останніх трьох місяців відсоток утилізації (використання) вагонів-зерновозів ЦТЛ суттєво скоротився. Так, у квітні показник становив 16,35%, у травні — 6,02%, а у червні — 1,53%.

"Вагони-зерновози «Укрзалізниця» готова надати усім бажаючим відправникам, хто замовить в АС «Месплан» перевезення у вагонах перевізника. Для цього потрібно в АС «Месплан» ввести замовлення на перевезення зерна у вагоні-зерновозі ЦТЛ і проставити електрону заявку на перевезення на конкретну дату навантаження. Для того, щоб отримати зерновози, не потрібно брати участь в аукціонах”, — повідомив Ткачов.

Представник «Укрзалізниці» уточнив, що основними перевагами використання вагонів ЦТЛ є фіксована вартість використання вагона на рейс (вартість не переглядається, відправник сплачує повну вартість у момент відправлення вантажу) та гарантована подача вагонів під завантаження на визначену дату (для цього в ЦТЛ цілодобово працює штат диспетчерів).

Наразі у парку філії «ЦТЛ» «Укрзалізниці» перебувають майже 5,4 тис. зерновозів, акцентував Ткачов.

Джерело

Другие новости раздела

Последние новости