"Нібулон" не робив ставку на "зернову угоду", а від початку розглядав Дунай як альтернативний шлях експорту українського зерна

18.07.2023 | 09:15

ТОВ "СП "Нібулон" (Миколаїв), один із найбільших операторів на зерновому ринку України, ніколи не робив ставку на "зернову угоду" як основний експортний маршрут через її виключну залежність від дій країни-окупанта, від самого початку розглядаючи Дунай як альтернативний шлях вивезення українського зерна, повідомили в компанії в коментарі "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

"Наша компанія розуміє, що ефективності у логістиці та стабільності постачань можна досягти лише за умови контролю за перевезеннями та процесом навантаження. Саме тому від початку блокади ми розглядали Дунай як основний альтернативний шлях для експорту українського зерна, який не залежатиме від примх і маніпулятивних дій Росії", - наголосив директор із торгівлі "Нібулона" Володимир Славінський.

Він нагадав, що перевантажувальний термінал компанії в Ізмаїлі (філія "Бессарабська") зміг забезпечити стабільний експорт "Нібулона" під час війни та демонструє поступове зростання показників.

Джерело

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости