«Нібулон» додасть до парку зерновозів ще 30 автомобілів

12.07.2023 | 11:15

ТОВ «Сільськогосподарське підприємство (СП) «Нібулон» підписало угоду з компанією «Сканія Україна» про постачання 30 вантажних автомобілів Scania R450. Про це повідомила прес-служба «Нібулону».

"Оновлення автопарку є складовою забезпечення стабільного експорту «Нібулону». У даному випадку йдеться про нарощування логістичного потенціалу з транспортування збіжжя наземними шляхами. З огляду на переорієнтацію ланцюжків експорту під час війни та майже повну втрату річкової навігації, логістичний напрям «Нібулону» змушений використовувати комбіновані маршрути, які включають транспортування збіжжя вантажним автотранспортом”, — вказала прес-служба.

Наголошується, що компанія залишається вірною своїм принципам: максимально зменшувати навантаження на автошляхи та мінімізувати вплив на навколишнє середовище. Саме тому транспортування вантажним автотранспортом здійснюється на короткому плечі до елеваторів з наявними потужностями відвантаження на залізничний транспорт.

На початку травня «Нібулон» озвучив плани збудувати повноцінний елеватор, розрахований на одночасне зберігання 118,5 тис. тонн зернових, і високотехнологічний сучасного млин потужністю 750 тонн на день на перевантажувальному терміналі філії «Бессарабська» у Ренійському порту для збільшення її потенціалу переробки експортного збіжжя.

Внаслідок повної блокади портів Миколаєва «Нібулон» перепрофілював діяльність на роботу в якості «сухого порту» із переведенням вантажів з автотранспорту на залізницю. Очікується, що логістичні збої пом’якшить новий термінал в Ізмаїлі.

Джерело

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости