Французька Danone хоче відновити діяльність у рф під іншою назвою

11.07.2023 | 08:20

Danone хоче продовжити свою діяльність на території рф. Для цього французька група змінила для російського ринку назву міжнародного бренду «Активіа» на «АктиБіо». 

У компанії Danone зазначили, що зміни торкнуться лише назви бренду та дизайну упаковки. Вся продукція буде вироблятися за тими ж стандартами якості та безпеки, з тими самими смаковими характеристиками, на тих самих виробничих потужностях.

«Локалізація міжнародного бренду дозволить компанії відновити інвестування в розвиток і підтримку сучасної молочної категорії, що матиме суттєвий вплив на розвиток всієї категорії сучасних молочних продуктів в росії», – йдеться на сайті Danone.

У квітні Danone планувала вивести свої міжнародні бренди, такі як Activia, Alpro і Actimel з ринку країни-агресора. Представник «Danone росія» заявляв, що компанія вивчає «різні можливості того, як зробити міжнародні бренди більш релевантними для локального ринку».

Danone – була заснована в 1919 році і має штаб-квартиру в Парижі. За даними на кінець 2021 року, частка Danone на світовому ринку продуктів харчування становила близько 2,5%. Компанія має такі бренди: Activia, Evian, Volvic, Danette, Actimel, Alpro, Aptamil, Dumex, Nutricia та інші. Danone діє у більш ніж 120 країнах світу і має понад 100 тисяч співробітників.

Джерело

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости