«Нібулон» в першому кварталі 2023 року експортував 655 тис. тонн зерна

06.04.2023 | 07:41

ТОВ «Сільськогосподарське підприємство (СП) «Нібулон» завдяки експлуатації нового терміналу на Дунаї збільшило експорт агропродукції у першому кварталі 2023 року до 655 тис. тонн. Про це повідомила прес-служба «Нібулона».

"Поки звичні експортні маршрути все ще залишаються заблокованими, «Нібулон» продовжує адаптувати свою торговельну діяльність до нових реалій. Висхідна динаміка добре прослідковується у порівнянні. Так, минулого року «Нібулон» експортував 751,8 тис. тонн у період з березня по листопад. Цьогоріч за підсумками лише першого кварталу компанія вже експортувала 655 тис. тонн сільгосппродукції”, — вказала прес-служба.

Нарощенню експортних показників головним чином сприяло будівництво філії «Бессарабська», яка стала важливим транспортним хабом. Цьогоріч близько 64% зерна було поставлено на глобальний ринок саме завдяки новому підприємству в Ізмаїлі.

"Ми й надалі не збавлятимемо обертів у своїй роботі, адже маємо забезпечувати безперервний доступ українських фермерів до міжнародних ринків та сприяти збереженню глобальної продовольчої безпеки”, — наголосили в «Нібулоні».

«Нібулон» експортував 655 тис. тонн агропродукції у січні-березні
Інфографіка: facebook.com/nibulonltd


«Нібулон» розпочав будівництво ізмаїльського терміналу в червні 2022 року. Перший етап проекту завершився у вересні. У будівництво нового зернового терміналу в Ізмаїлі інвестовано понад $10 млн.

Внаслідок повної блокади портів Миколаєва «Нібулон» перепрофілював діяльність на роботу в якості «сухого порту» із переведенням вантажів з автотранспорту на залізницю. Очікується, що логістичні збої пом’якшить новий термінал в Ізмаїлі.

Джерело

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости