Термінал «Нібулона» в Ізмаїлі у лютому обробив понад 160 тис. тонн вантажів

07.03.2023 | 09:54

Перевантажувальний термінал ТОВ «Сільськогосподарське підприємство (СП) «Нібулон» в Ізмаїлі у лютому 2023 року обробив майже 162 тис. тонн сільськогосподарських вантажів. Про це повідомив заступник генерального директора «Нібулона» по взаємодії з органами влади та з правових питань Михайло Різак.

"Пошук альтернативних шляхів для експорту привів «Нібулон» до нового амбітного інвестиційного проєкту – будівництва перевантажувального термінала в Ізмаїлі. Замість того, аби сперечатись за доступ до портів Одеси, було створено нові потужності в інтересах усього ринку та України. В середині вересня, коли термінал запрацював, компанія придивлялась до плану «робити» 300 тис. тонн на місяць, а вже в лютому 2023 року зробили майже 162 тис. тонн”, — розповів він.

«Нібулон» розпочав будівництво ізмаїльського терміналу в червні 2022 року. Перший етап проекту було завершено у вересні. У будівництво нового зернового терміналу в Ізмаїлі інвестовано понад $10 млн.

Внаслідок повної блокади портів Миколаєва «Нібулон» перепрофілював діяльність на роботу в якості «сухого порту» із переведенням вантажів з автотранспорту на залізницю. Очікується, що логістичні збої пом’якшить новий термінал в Ізмаїлі.

Джерело

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости