Закривається одна з найбільших хутрових фабрик Росії через відсутність попиту

02.02.2022 | 14:14

(mind) Одна з найбільших хутрових фабрик Росії «Каляєв» припиняє існування. Раніше ця фабрика виготовляла 15000 норкових шуб щороку.

За заявою представників компанії «Каляєв», у цьому винен значний спад у торгівлі хутром в Росії, і вони будуть продавати запаси, що залишилися.

Крім фабрики, компанія «Каляєв» також управляє 20 роздрібними магазинами у Москві та Казані. Компанія не повідомила, що буде з цими магазинами і чи закриються вони.

«За останні два роки світ дуже змінився. Деякі з цих змін не дуже приємні для нашого бізнесу. Багато компаній високої моди стали відмовлятися від використання натурального хутра у виробах. Це призвело до хвилі повсюдної відмови від вирощування та продажу хутра по всьому світу», – йдеться у повідомленні компанії.

Восени 2021 року, коли зайзвичай найбільший сезон торгівлі хутром, обсяг торгівлі хутром у Росії скоротився на 10%. Порівняно з показниками до пандемії, осіння торгівля хутром скоротилася на 90%.

Окрім зміни споживацьких переваг, у цьому також винна зміна клімату, оскільки менш суворі зими зменшують кількість покупців, які тепер навіть не розглядають можливість купівлі хутра.

Нагадаємо, що аби зробити одну норкову шубу, потрібно хутро 25-45 тварин.

Як стало відомо, Dolce & Gabbana відмовиться від використання натурального хутра вже цього року. Раніше аналогічне рішення ухвалили такі люксові бренди, як Gucci, Prada та Versace.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости