«Рисоіл Термінал» розпочав монтаж устаткування двостороннього пірсу

18.01.2022 | 11:55

(Порти України) На будівництві двостороннього пірсу ТОВ «СП Рисоіл Термінал» у морському порту Чорноморськ розпочався монтаж першої партії технологічного устаткування. Про це повідомила прес-служба групи Risoil.

Як і планувалося, це стало наступним етапом комплексної реалізації інвестиційного проєкту.

"На початку січня ми майже повністю завершили монтаж металоконструкцій. Останніми встановили мости, що доповнюють ансамбль із трьох веж. Усе це — складові унікального для країни судновантажного комплексу, на обладнанні якого зосередимо свою увагу найближчими місяцями. Для цього використовується устаткування лише кращих світових виробників (AGI, Neuero)”, — повідомив технічний директор «Рисоіл Терміналу» Сергій Стояно.

Така послідовність дій була узгоджена зокрема під час робочої зустрічі з виїздом на місце проведення робіт керівництва Risoil і компанії-постачальника Neuero Industrietechnik наприкінці жовтня 2021 року.

Будівництво двостороннього пірсу Risoil розпочав у середині квітня 2021 року. У жовтні повністю завершилося занурення паль та розпочався монтаж галереї для навантаження зернових.

У грудні на пірсі встановили п’ятиметровий навігаційний знак з автономним джерелом живлення. Конструкція типу «колона» працюватиме у проблисковому режимі для орієнтації та безпеки пересування суден.

ТОВ «СП Рисоіл Термінал» реалізує проект будівництва двостороннього пірсу, який забезпечить одночасну обробку двох суден осадкою до 15 метрів. Згідно з проектом, типовим розрахунковим судном на початковому етапі стануть судна типорозміру Panamax, але в перспективі після проведення днопоглиблювальних робіт термінал зможе обробляти судна Post-Panamax дедвейтом до 120 тис. тонн. Будівництво двостороннього пірсу триватиме один рік. Орієнтовна вартість проекту перевищує 1 млрд грн.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости