PepsiCo планує вийти на ринок алкогольних напоїв

16.08.2021 | 10:10

(mind) Компанія PepsiCo намагається вийти на швидко зростаючий ринок алкогольних напоїв. Аналітики вважають, що таке рішення було приняте після нещодавнього  виходу на цей ринок компанії Coca-Cola.

На початку 2022 року компанія PepsiCo планує запустити виробництво алкогольних напоїв в США. Нові напої будуть виходити під егідою бренду безалкогольних напоїв Mountain Dew.

Зокрема, підрозділ компанії Boston Beer займеться розробкою і виробництвом напою під назвою Hard Mtn Dew, який збереже цитрусовий смак Mountain Dew, але при цьому буде мати вміст алкоголю близько 5%.

Запуск Hard Mtn Dew стане своєрідною відповіддю від PepsiCo компанії Coca-Cola, яка у вересні 2020 року представила в Мексиці міцний напій Topo Chico.

Два місяці по тому Topo Chico з'явився відразу в кількох європейських країнах, але при цьому цей напій не з'явиться на ринку США до початку 2022 року.

Керівництво PepsiCo також займається переглядом свого портфеля товарів, оскільки традиційні безалкогольні напої зазнають  критики з боку споживачів – в першу чергу через високий вміст цукру.

Другие новости раздела

Последние новости