Компанія «Гаврилівські курчата» закрила виробництво курятини

25.01.2021 | 16:06

(mind) В Україні зупинилося одне з найбільших виробництв курятини – «Гаврилівські курчата». Про це в коментарі виданню УНН повідомив гендиректор компанії-виробника «Агромарс» Іван Зазуля.

«Ми вже місяць як не працюємо з виробництва курей-бройлерів. Зупинили виробництво. Працює тільки наша племінна ферма – інкубуємо курчат і відвозимо на свою філію «Курганський бройлер» в Харкові. Наші всі ферми стоять, ми зупинені. Не вигідно цим займатися. Немає жодного виробництва», – сказав Зазуля.

Також він спростовує причетність «Агромарса» до знятого на відео могильнику птиці. Поки жодна птахофабрика не взяла на себе відповідальність за могильник.

Однак за інформацією УНН, відео знято на Гаврилівській птахофабриці (Вишгородський район) «Агромарса» зовсім недавно. Причиною мору тварин співрозмовники називають відключення опалення і відсутність корму у птиці.

За інформацією УНН, курчат перестали годувати, а в пташнику відключили обігрів. Згідно з українським законодавством, зазначає видання, таке поводження з тваринами тягне за собою кримінальну відповідальність. Також можна припустити, що ці курчата незабаром потраплять на прилавки магазинів.

Нагадаємо, раніше виробник «Гаврилівських курчат» вже був фігурантом кримінальної справи. У 2017 році в пташниках Гаврилівки задихнулося 64 000  курей. Тоді птиці відключили електропостачання та вентиляцію. Власників «Гаврилівських курчат» – подружню пару Євгенія і Марину Сігал – заарештували і пред’явили підозри за шкоду навколишньому середовищу в розмірі 235 млн грн. Але в 2019 році Генпрокуратура закрила справу проти Сігалів і зняла всі звинувачення.

Другие новости раздела

Последние новости