Ліквідація Мінагрополітики призвела до росту конфліктів між МЕРТом та аграріями

02.06.2020 | 09:51

Через ліквідацію Мінагрополітики все частіше виникають суперечки між аграріями та профільними посадовцями МЕРТ, і вкотре постає питання відновлення міністерства аграрної політики. Таку думку на своїй сторінці у ФБ висловила  колишня в.о. міністра аграрної політики і продовольства України Ольга Трофімцева, передає AgroPolit.

Нагадаємо, один з таких конфліктів спричинила спроба МЕРТ під егідою міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Петрашка створити нові правила гри на ринку мінеральних добрив. Аграрії до такого рішення ставляться критично, бо не ввозитимуть засоби виробництва з ЄС та інших країн світу, які добре себе зарекомендували в питанні ціна/якість продукції. 

Безглуздим називає крок попереднього уряду у напрямку ліквідації аграрного міністерства колишня в.о. міністра аграрної політики і продовольства України Ольга Трофімцева. Вона відреагувала на чергову обіцянку уряду, цього разу в обличчі прем'єра Дениса Шмигаля відновити Мінагрополітики. 

"Це вже вкотре за півроку?... Ну, по-перше, респект пану Шмигалю за розуміння необхідності існування окремого Мінагрополітики (і Мінекології). А, по-друге, дехто страшно поспішав це міністерство знищити, от прям аж спотикались на швидкості. А по факту знищили як саме міністерство, так і зародки аграрної політики, яка там формувалась. Одне з найбільш недолугих рішень пана Гончарука і його команди», – сказала Трофімцева.

Другие новости раздела

Последние новости