Угорщина пропонує обмежити імпорт курятини із України в ЄС

22.05.2020 | 10:32

Угорщина запропонувала обмежити імпорт м’яса птиці в країни Євросоюзу з-за меж блоку. У першому кварталі 2020 року Україна зайняла четверте місце за обсягом експорту курятини до ЄС. Закриття такого великого ринку суттєво вплине на галузь птахівництва країни. У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України прокоментували позицію Угорщини з цього питання, повідомляє Meat-Inform.

Урядовці зазначили, що Україна також є важливим ринком для європейських виробників м’яса птиці. У разі заборони постачання курятини до ЄС, Україна вдасться до дзеркальних заходів щодо європейських експортерів.

“Обсяги поставок м’яса птиці з ЄС перевищують експорт аналогічних товарів з України до Євросоюзу. А у разі обмеження Європейським Союзом імпорту української птиці, українська сторона виходитиме з необхідності захисту національних інтересів та вжиття відповідних кроків, спрямованих на обмеження імпорту м’яса свійської птиці, походженням з держав-членів ЄС”, – зазначили у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Другие новости раздела

Последние новости