«Нібулон» в червні 2020 року завершить будівництво нового річкового терміналу в Дніпропетровській області

08.05.2020 | 15:28

Перший перевантажувальний термінал компанії з відвантаження зернових, зернобобових та олійних культур на річковий транспорт філії «Зеленодольська» у с. Мар'янське Апостолівського району Дніпропетровської області розпочне свою роботу вже в червні, повідомляє прес-служба корпорації.

«НІБУЛОН» продовжує реалізовувати свою інвестиційну програму, дотримуючись усіх заходів для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 між працівниками компанії. 

Будівництво філії «Зеленодольська» йде за графіком. Вже наступного тижня спеціалісти ТОВ «Меттрансервіс» планують завершити монтаж металоконструкцій робочої вежі перевантажувального термінала. На сьогоднішній день висота каркаса становить 38,4 м (із 48 м). У робочій вежі вже змонтовано: бункерні ваги (PRECIA S.A., Франція), сито повітряний сепаратор та три скальператори (Bühler GmbH, Німеччина). Триває монтаж чотирьох основних норій та самопливного обладнання, а також шести ланцюгових та трьох стрічкових конвеєрів (Cimbria Unigrain A/S, Данія). 

Також завершено роботи з формування конструкцій повітряних галерей над зерносховищами (ємністю по 5,5 тис. т) та двох сушарок (Mathews Company, США). Завершується обшивка металом першої сушарки, і вже наступного тижня відбудеться поставка газового обладнання ТОВ «Інженерний центр «Промгазаппарат». Завершено зведення бункерів відходів. Триває монтаж транспортного обладнання – 12 ланцюгових конвеєрів (Cimbria Unigrain A/S, Данія), а також силових кабелів кабельної естакади. На повітряній галереї від складу 1 до складу 9 змонтовано і підключено 22 світильники. 

Як повідомлялось раніше, на філії вже змонтовані шість зерносховищ (AGI EMEA S.R.L., Італія). Вже наступного тижня розпочнеться монтаж решти десяти.

Другие новости раздела

Последние новости