Уряд Молдлови пропонує зняти обмеження на імпорт харчових продуктів з малим терміном придатності

03.03.2020 | 10:22

На виконання п. 1.9 додатку 3 до Генеральних директив відділам з економічних питань ЗДУ інформуємо, що 19.02.2020 р. Уряд Республіки Молдова підтримав проєкт Закону про внесення змін до статті 21 Закону № 306/2018 «Про безпечність харчових продуктів».

Схвалення проєкту дозволить відмінити положення статті 21 згаданого Закону, які забороняють імпорт до Республіки Молдова харчових продуктів з терміном придатності менше 30 днів.

Про це повідомляє Посольство України в Республіці Молдова. Так, Закон про внесення змін до статті 21 Закону № 306/2018 «Про безпечність харчових продуктів», який набрав чинності 22.02.2020, забороняє ввезення до Молдови харчових продуктів з терміном придатності до 90 днів у випадку, якщо до його завершення залишилося менше 30 днів, а для інших харчових продуктів імпорт забороняється, якщо до закінчення терміну їх придатності залишилося менше 60 днів.

Такі обмеження торкнулися окремих груп товарів з коротким терміном придатності, зокрема йогуртів та інших молочних продуктів нетривалого зберігання, що експортуються до Молдови, у т.ч. й з України.

Прогнозується, що законопроєкт буде розглянуто на найближчому засіданні Парламенту Молдови.

З текстом Закону можна ознайомитись на офіційному сайті Держпродспоживслужби у розділі «Міжнародне співробітництво»  «Вимоги країн світу».

Прес-центр Держпродспоживслужби України

Другие новости раздела

Последние новости