Аграрний реєстр запустили в пілотному режимі в Україні

03.02.2020 | 10:02

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запустило в пілотному режимі Державний аграрний реєстр для взаємодії агровиробників з органами державної влади, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням на сайті міністерства у четвер, аграрний реєстр - це онлайн-сервіс, де зареєстровані агровиробники можуть подавати заявки на виправлення помилок у кадастрі, документи на отримання держпідтримки та перевіряти інформацію про себе в чотирьох реєстрах: Державний земельний кадастр, Реєстр юридичних та фізичних осіб, Реєстр речових прав і Реєстр тварин.

"Створити свій онлайн кабінет можна не виходячи з дому. Для реєстрації необхідно перевірити наявність актуального електронного цифрового підпису (ЕЦП). Реєстрація безкоштовна та доступна усім без винятку аграріям, навіть якщо користувач не зареєстрований як сільськогосподарський виробник", - зазначили в міністерстві.

Наразі мобільні бригади операторів допомагають охочим зареєструватися у шести пілотних областях - Київській, Черкаській, Одеській, Львівській, Волинській і Миколаївській.

У Мінекономіки зазначили, що за допомогою реєстру заплановано впровадження програм таргетованої державної підтримки та оцінка її ефективності.

Другие новости раздела

Последние новости