PepsiCo переводить усі свої виробництва в США на відновлювальну енергетику

17.01.2020 | 13:36

(mind) Корпорація PepsiCo заявляє, що на 100% забезпечить відновлювальною енергією усі свої операції у США, оскільки  прагне виконати зобов'язання щодо переходу на поновлювані джерела електроенергії і скорочення викидів на 20% до 2030 року. 

Компанія встановила сонячні батареї на семи об'єктах виробництва в США. PepsiCo планує придбати кредити на відновлювану енергію, сертифікати сонячної або вітрової генерації також на інших об'єктах. Компанія має намір укласти нові угоди про покупку джерел електроенергії і контракти на фінансування електростанцій.

Скорочення викидів Pepsi на 20% є науково обґрунтованою метою, розробленою з метою, щоб глобальне потепління було нижчим за 2 градуси по Цельсію.

Видання зазначає, що прямі операції компанії складають відносно невелику частину загального вуглецевого сліду – 8%, сільське господарство – 25%, пакування – 26%.

Для прикладу, щоб зменшити надмірне використання пакування, наряду з багатьма іншими компаніями, вона переходить на упаковку, яку можна переробити або компостувати . Окрім того, Pepsi інвестує в багаторазове пакування.

Другие новости раздела

Последние новости