Ціна на пальмову олію зросла до максимуму за 3 роки

10.01.2020 | 15:21

Ф'ючерси на пальмову олію в п'ятницю подорожчали до трирічного максимуму на тлі даних про більш значне, ніж очікувалося, падіння як запасів пальмової олії, так і обсягу її виробництва в Малайзії, повідомляє mind

Березневі ф'ючерси на пальмову олію на біржі деривативів в Малайзії виросли в ціні на 0,8% – до 3136 рінггітів ($769) за тонну, що є максимумом з січня 2017 року.

За цей тиждень ф'ючерси подорожчали на 0,6%, причому зростання вартості пальмової олії фіксується вже чотири тижні поспіль.

Резерви пальмової оліїв Малайзії в грудні скоротилися на 11% в порівнянні з попереднім місяцем – до мінімальних з серпня 2017 року 2,01 млн тонн, свідчать дані Ради виробників пальмової олії Малайзії (Malaysian Palm Oil Board, MPOB).

Виробництво пальмової оліїв Малайзії в грудні скоротилося за підсумками третього місяця поспіль – на 13,3%, до 1,33 млн тонн, мінімуму з червня 2018 року, повідомив MPOB.

«Статистичні дані говорять на користь «бичачого» тренду на ринку пальмової олії, підтверджуючи зниження виробництва і зростання експорту», – зазначає власник Palm Oil Analytics в Сінгапурі Сатья Варка.

Експорт пальмової оліїз Малайзії за період з 1 по 10 грудня минулого року підскочив на 24% – до 455 592 тонн, свідчать дані компанії AmSpec Agri.

Тим часом, Індонезія, за даними Intertek, збільшила експорт пальмової олії в грудні на 11%, до 2,62 млн тонн. Індонезія є найбільшим світовим виробником пальмової олії, Малайзія займає друге місце.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости