Світовий гігант насіннєвої галузі Remington Seeds зайшов на ринок України

11.12.2019 | 10:36

(mind) Компанія Remington Seeds уклала стратегічну угоду з українською MAIS про придбання виробничих потужностей для насінництва та ведення сільського господарства в Україні на базі нової компанії – Seed Corp. Про це повідомляє прес-служба Mais.


Нове підприємство Seed Corp надаватиме повний спектр послуг з виробництва насіння в Україні міжнародним та вітчизняним агровиробникам, повідомили в компанії Mais.

Seed Corp має у своєму розпорядженні понад 5 000 га сільськогосподарських земель на зрошенні та завод з виробництва насіння у Східній Європі. Виробничі потужності підприємства базуються в центрі України.
Завдяки підписаній угоді Remington Seeds посилить свою стратегію присутності в чорноморському регіоні, вважають в компанії.

Президент Seed Corp Крістіан Берньє зазначив: «Ми дуже задоволені цією угодою, і будемо йти до своєї мети – надавати високоякісні послуги в насіннєвий галузі на засадах прозорості, конфіденційності та підтримки клієнтів».

Remington Seeds – один з найбільших виробників насіння в світі. Компанія працює в США, Аргентині, Бразилії, Чилі, Мексиці, Румунії, Росії та Уругваї.

MAIS – одна з провідних сільськогосподарських компаній в Україні, активно займається рослинництвом, садівництвом і тваринництвом.

Другие новости раздела

Последние новости