Україна намагається боротися з фальсифікацією органічної харчової продукції

19.11.2019 | 16:32

Україна є активним учасником глобальної операції Інтерполу і Європолу з боротьби з фальсифікатом харчової продукції. Про це повідомив заступник координатора продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) в Україні Михайло Малков 14 листопада 2019 року на прес-конференції з нагоди презентації проєкту «СТОП Фальсифікат».

«FAO традиційно підтримує такого роду ініціативи. Зокрема, ми долучені до спільної операції Інтерполу і Європолу з боротьби із фальсифікатом харчових продуктів. Україна вже другий рік є членом цієї глобальної операції», - зазначив Михайло Малков.

За його словами, у боротьбі з розповсюдженням фальсифікованих харчових продуктів FAO дуже сподівається на взаємодію не тільки з Державною службою України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів і Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, а й Міністерством внутрішніх справ.

«З нашої точки зору, Міністерство внутрішніх справ має взяти в цьому активнішу участь», - заявив експерт.

Крім того, співпраця у цьому напрямку налагоджена і з Єврокомісією, який приділяє питанням боротьби з фальсифікатом велику увагу, особливо в частині боротьби з фальсифікатом органічної продукції.

Прес-центр Держпродспоживслужби 

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости