У Німеччині почали проект із захисту комах вартістю 100 млн євро

09.09.2019 | 09:22

(mind) Уряд Німеччини виділив 100 млн євро на проект із захисту комах, який включає в себе дослідження і моніторинг місць їх популяції. Така ініціатива виникла після того, як у 2017 році дослідники повідомили про різку загибель комах в заповідниках Німеччини – їх біомаса скоротилася на 76% за 30 років.

Урядовий план включає в себе деякі з цих рекомендацій, такі як захист середовищ існування комах. Наприклад, багато традиційних лук – важливі місця проживання комах – зникли, оскільки фермери використовують їх для вирощування трави для годування тварин. Новий проект захистить кілька зон проживання комах, які не можна буде використовувати як пасовиська.

Проект також заборонить використання гліфосату – найпоширенішого гербіциду в світі, який використовують для боротьби з бур'янами. Він дуже шкідливий і часто його використання вбиває тисячі комах.

При цьому за планами уряду Німеччини, вони встановлять більш суворі правила щодо використання всіх пестицидів в заповідниках та інших охоронних зонах.

Другие новости раздела

Последние новости