В KFC запропонують відвідувачам крильця і наггетси зі штучного м'яса Beyond Meat

27.08.2019 | 14:13

(mind) Мережа закладів фастфуду KFC вперше запропонує відвідувачам спробувати нагетси і крильця зі штучної курятини від компанії Beyond Meat. KFC стала першою в США мережею швидкого харчування, яка наважилася запропонувати відвідувачам курку від Beyond Meat.

Продукція під назвою Beyond Fried Chicken буде пропонуватися відвідувачам в одному з ресторанів KFC в Атланті 27 серпня. На основі їх відгуків буде прийнято рішення про проведення більш масштабних тестувань, повідомила KFC.

Завдяки зростанню популярності «рослинного м'яса» продукція Beyond Meat все частіше з'являється в ресторанах в США і Канаді. Але досі компанія поставляла тільки замінники яловичого фаршу для бургерів і сосиски з рослинного м'яса.

Beyond Meat заснована в 2009 році Ітаном Брауном, який зараз є CEO компанії. Серед ранніх інвесторів – засновник Microsoft Білл Гейтс і актор Леонардо Ді Капріо. У травні Beyond Meat провела IPO на біржі Nasdaq, і відтоді її акції подорожчали більш ніж на 500%.

Beyond Meat виробляє «м'ясо» з рослинних компонентів, при цьому за зовнішнім виглядом і смаком воно майже не відрізняється від справжнього, стверджують експерти.

Попит на м'ясо в світі зростає високими темпами. До 2050 року людство вже не зможе вирощувати стільки тварин і птиці, щоб прогодувати все населення Землі.

Зараз над аналогічними проектами з вирощування штучного мʼяса працюють десятки компаній по всьому світу, залучаючи кошти венчурних фондів.

Другие новости раздела

Последние новости