«НІБУЛОН» запустив новий річковий термінал

03.07.2019 | 14:13

Компанія «НІБУЛОН», напередодні ввела в експлуатацію свій 27-й річковий перевантажувальний зерновий термінал. Об’єкт побудували за 4 місяці в селі Тернівка Вільнянського району Запорізької області.


В проєкт інвестували $23 млн. Про це на урочистій церемонії запуску об’єкта заявив генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський.

За його словами, потужності термінала дозволять приймати до 300 тис. тонн зерна на рік. Після появи термінала в Тернівці загальний обсяг елеваторних місткостей у розпорядженні компанії сягне 2 млн тонн одночасного зберігання.

Проєкт із відродження судноплавства на Дніпрі та Південному Бузі, в рамках якого «НІБУЛОН» будує річкові перевантажувальні термінали, першим серед міжнародних фінансових структур підтримав Європейський банк реконструкції та розвитку. Асоційований директор, старший банкір представництва ЄБРР в Україні Марія Огороднікова відзначила, що банк і надалі сподівається продовжувати співпрацю із компанією і бути частиною тієї великої роботи, яку робить підприємство для розвитку аграрного сектору в Україні.

«Ми співпрацюємо з ЄБРР, з Європейським інвестиційним банком і Міжнародною фінансовою корпорацією. Без такої довіри першокласних західних інвесторів, банків неможливо було б виконати цей інвестиційний проєкт», – відзначив у відповідь Олексій Вадатурський.

У планах компанії «НІБУЛОН» розпочати проєктування та будівництво ще двох річкових перевантажувальних терміналів: у с. Мар'янське Апостолівського та смт Курилівка Петриківського районів Дніпропетровської області.

Прес-служба компанії НІБУЛОН

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости