В понеділок біржи закрилися в зеленій зоні по усіх позиціях

16.10.2018 | 16:18

В понеділок на основних торгових майданчиках Світу зберіглася позитивна цінова тенденція минулого тижня. Спекулянти оптимізували портфелі, що прямо вплинуло на рух цін вгору. Крім того, поновився (хоча і невеликий) експорт сої в Китай.

Ціни в Чикаго на кукурудзу розпочали тиждень в зеленій зоні. Спекулянти скоротили свої короткі позиції, звернувши увагу на довгі контракти. Протягом минулого тижня кукурудза на СВОТ поступово дорожчала, хоча тиждень-до-тижня середні ціни показали майже стабільність.

Ціни на сою на СВОТ в понеділок зросли майже на $10. Експорт сої із США доволі активний, попит стійкий. Навіть Китай придбав два карго на 135 тисяч тонн, що дуже сподобалося спекулянтам і трейдерам. Жнива в США суттєво відстають від середніх показників за останні 5 років – 39% проти 53% зазвичай з причини похолодання та сніг. Це теж підтримало біржові ціни. Показник т-д-т по сої на Чикаго за минулий тиждень не змінився, протягом тижня соя на СВОТ символічно подорожчала на $1,19.

По пшениці спекулянти просто підтримали загальну оптимістичну тенденцію, хоча оптимізація портфелів була незначною. Протягом минулого тижня контракти на пшеницю в Чикаго і Канзасі поступово дорожчали, але показник тиждень-до-тижня зменшився на минулому тижні на $1,34 (SRW, Чикаго) і на $0,57 (HRW, Канзас).

Ціни на білий цукор та цукор-сирець на біржах в понеділок закрилися в зеленій зоні, продовжуючи тенденцію минулого тижня. Вибори та зміцнення реалу в Бразилії призвели до цінового ралі. Бразилія знову стикнулася з сухою погодою, виробники кажуть про зменшення виходу цукру із тростини. Дуже можливо, що виробництво цукру в Бразилії в поточному сезоні все ж таки впаде, чому вже радіють в Індії, сподіваючись на подальше зростання світових цін на цукор і етанол.


Перейти до повного тексту

Другие новости раздела

Последние новости