В четвер біржи по усіх agri-commodities закрилися в зеленій зоні

21.09.2018 | 13:36

Вчора біржі тестували новій рівні цін, спираючись на усілякі чутки та незначні новини. По цукру ринок зріс після технічних операцій трейдерів на початку тижня та на нових прогнозах погоди для Бразилії.

Контракти на кукурудзу на Чикаго вчора подорожчали суто на інформації про великий експортний попит на кукурудзу із США. Так, на минулому тижні на інспекцію для експорту було виставлено на 163% більший обсяг, ніж рік тому за цей самий період. Навантажено на судна за минулий тиждень – на 53% більше, ніж в минулому році. Китай продав на аукціоні майже 3 млн тонн кукурудзи, або 75% від запропонованого обсягу.

Контракти на сою та шрот на Чикаго стрімко подорожчали на чутках з Китаю. Bloomberg сповістив, що уряд Китаю в жовтні зменшить ставки імпортного мита на сою з «країн-партнерів». Інтрига в тому, що немає жодного слова про боби із США – спекулянти збуджені J 

Ф’ючерси на пшеницю на всіх трьох торгових майданчиках в США подорожчали суто умовно на невеликому здешевленні долара США до інших валют. Коливання валютного курсу дало можливість наростити експорт американської пшениці на минулому тижні майже на 21% порівняно з тижнем до цього.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) вчора залишилися без змін, а цукор-сирець (Нью-Йорк) закінчив день в зеленій зоні після трьох торгових сесій, на яких спекулянти займалися суто розпродажем. Крім того, виявилось, що обіцяні дощі в Бразилії не такі вже і рясні як обіцяли. Схоже в Південну Америку поки що повертається суха погода, хоча і є надія на невеликі опади на початку наступного тижня.


Перейти до повного тексту

Другие новости раздела

Последние новости