Минулий тиждень на біржах закінчився переважно в зеленій зоні

11.09.2018 | 14:37

Минулий тиждень на світових біржових майданчиках закінчився майже по всіх позиціях в зеленій зоні. На поточному тижні добігає кінця вересневий ф’ючерс і спекулянти на минулому тижні поступово покривали свої короткі позиції, що стимулювало ціни. Показник тиждень-до-тижня (т-д-т) був в зеленій зоні тільки по кукурудзі та соєвій групі. Озима пшениця на Чикаго та в Канзасі за тиждень подешевшала на $3,86 та $3,25 відповідно. По сої, шроту та кукурудзі тижневий показник зріс на $1,44, $6,44 та $3,46 відповідно.

Цукор на минулому тижні продовжував зростати в ціні, тільки в п'ятницю  білий цукор в Лондоні символічно подешевшав. Спекулянти продовжують готуватися до закриття жовтневих контрактів і, відповідно, до поставок цукру по своїх зобов’язаннях. В результаті, показник т-д-т зріс протягом минулого тижня на $10,08 по білому цукру і на $6,97 по цукру-сирцю. Фізичний ринок зреагував адекватно біржам. 

Контракти на кукурудзу на Чикаго в п’ятницю символічно подорожчали на технічних операціях. Китай продав з резерву 1,3 млн тонн кукурудзи, або 33% від запропонованих обсягів.

Контракти на сою на Чикаго подорожчали разом зі шротом. Стало відомо про скасування поставок сої із США в Китай в обсязі 66 тисяч тонн врожаю 2018 року. Президент Трамп зазначив, що готовий для подальшого введення підвищених мит на китайську продукції в обсязі імпорту в $200 млрд. Поки що жодна імплементація таких мит не оголошена.

Ф’ючерси на пшеницю на Чикаго зовсім символічно подорожчали в останній день минулого тижня на технічних операціях. В Канзасі та Міннеаполісі, де у трейдерів в більшості довгі позиції, ціна контрактів знову впала. Франція експортувала в липні 1,3 млн тонн м’якої пшениці.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) в п’ятницю закрилися різноспрямоване – цукор-сирець подорожчав на технічних операціях. Виробники напоїв продовжують свої програми скорочення використання натурального цукру в своїх напоях.

Перейти до повного тексту


Другие новости раздела

Последние новости