В четвер біржи закрилися різноспрямоване

07.09.2018 | 11:17

Вчора на біржах в основному все пішло в червону зону, хоча соя та кукурудза закрилися в плюсах. Пшениця продовжила цінове піке, не втримавшись на рівнях минулого тижня. По кукурудзі та сої проводилися покриття коротких позицій, тому були деякі купівлі.

Цукор перервав двотижневе зростання цін, протягом яких трейдери поспішали покрити свої короткі позиції по жовтневих ф’ючерсах. Вчора тенденція дещо змінилася на протилежну.

Контракти на кукурудзу на Чикаго символічно подорожчали на технічних операціях. Приватна компанія Informa Economics очікує більшу ніж USDA врожайність по кукурудзі в США. Китай продав майже 3 млн тонн кукурудзи із держаного резерву, або 75% від запропонованого обсягу.

Контракти на сою на Чикаго символічно подорожчали. Шрот подорожчав суттєво. Informa Economics також очікує більшу врожайність по сої в США, ніж Міністерство. Статистична служба Канади повідомила, що залишки каноли сягають 2,4 млн тонн, що на 78% більше очікувань протягом липня поточного року.

Ф’ючерси на пшеницю на усіх трьох основних біржах знову суттєво подешевшали. Трейдери пов’язують це з перманентним укріпленням долару США. З іншого боку судка США – Канада показала на 1 серпня більше 6 млн тонн запасів пшениці усіх класів врожаю 2017 року.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) вчора пішли в червону зону. Схоже трейдери купили усе необхідне для покриття жовтневих контрактів і заспокоїлися. Ціни впали, занадто багато негативних новин та прогнозів. На фізичному ринку навпаки вчора було зростання цін проти падіння днем до цього.

Перейти до повного тексту⇒

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости