Вчора біржі закрилися в червоній зоні

06.09.2018 | 15:22

В середу біржи для зернових та олійних культур закрилися в червоній зоні, а пшениця продовжила круте піке. Цукор навпаки по обох берегах Атлантики суттєво набрав в ціні. Новий врожай продовжує тиснути на ринки, а спекулянти оптимізують свої портфелі, скорочуючи довгі позиції.

Контракти на кукурудзу на Чикаго подешевшали. Стан посівів кукурудзи в США на минулому тижні поліпшився, роблячи майбутній врожай ще рекорднішим.

Контракти на сою та шрот на Чикаго подешевшали. Під впливом опадів та помірних температур стан посівів в США поліпшується. Єдиною позитивною новиною для біржового ринку були обсяги експорту американської сої в липні, які склали 3,4 млн тонн, що на 48% більше за липень-17.

Ф’ючерси на пшеницю на усіх трьох основних біржах суттєво подешевшали. В США два штати випереджають усі графіки збирання ярої пшениці. Канадська пшениця вже вийшла на ринки.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) у середу продовжили зростання хоча в цілому ринок закрився різноспрямоване – фізичний ринок закрився в червоній зоні. Тенденції в Нью-Йорку по сирцю змішані, Лондон торгується без усіляких ідей і тенденцій. Погані новини вже вбудовані в поточні низькі ціни, а от невеликі гарні новини дають підтримку цукровим ф’ючерсам по обидва боки океану. 


Перейти до повного тексту⇒

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости