В останній день минулого тижня біржі закрилися в червоній зоні

27.08.2018 | 09:09

Минулий тиждень в цілому закінчився в червоній зоні, за виключенням цукру. В останній день тижня показав символічне зростання ф’ючерс на кукурудзу, але після тижневого падіння більше ніж на 4%. Загалом, усі agri-commodities на минулому тижні втратили від 4% до 8% вартості – новий врожай тисне на ринки. Окрім того, на минулому тижні було технічне покриття біржових контрактів.

Показник тиждень-до-тижня, окрім сої, знову впав. Так, найменше падіння було по кукурудзі – на $3,2, найбільше – по соєвому шроту – на $12,4.

Цукор в Лондоні та Нью-Йорку в п’ятницю подорожчав, хоча ціни коливаються на десятирічному мінімумі. З початку березня ціни на цукор на біржах впали приблизно на 25%. Аналітики вважають, що в найближчому майбутньому буде зростання цін на цукор, але пов’язують це не з балансом ринку, а зі зростанням цінами на нафту на минулому тижні. Ринок вхопився за ідею, що з цукрової сировини виробляють автомобільне паливо і якщо порівняти ціни на бензин і собівартість біопалива з цукрової тростини, то начебто може бути профіт. Схоже, ідеї для зростання ринку закінчилися, взялися за паливо.

Контракти на кукурудзу на Чикаго в п’ятницю символічно подорожчав після втрат протягом тижня. Спекулянти зменшили кількість своїх коротких контрактів майже на 10 тисяч. Аукціон в Китаї показав продажі кукурудзи із державного резерву в обсязі 788 тисяч тонн, або 20% від запропонованого.

Контракти на сою та шрот на Чикаго знову подешевшали. Біржові спекулянти зменшили короткі позиції майже на 19 тисяч контрактів. Черговий огляд полів сої в США показує черговий рекорд по врожайності і, відповідно, по обсягах майбутнього врожаю. На тлі невирішеності проблем з Китаєм в США можуть накопичитися занадто великі обсяги сої.

Ф’ючерси на пшеницю на усіх трьох основних біржах втратили від 5% до 8% протягом минулого тижня. Спекулянти скоротили довгі позиції по пшениці на Чикаго на 6 тисяч контрактів. А ось по пшениці в Канзасі (HRW) навпаки кількість довгих позицій зросла – в світі бракує якісної продовольчої пшениці. Міністерство сільського господарства Німеччини вважає, що в поточному році буде зібрано максимум 19,4 млн тонн пшениці проти 24 млн тонн минулого року.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) в останній день минулого тижня подорожчали. Але показник тиждень-до-тижня знову був в червоній зоні. Середні ціни на білий цукор за минулий тиждень зменшилися на $3,8, на цукор-сирець – на 2,38 на тонні. 

Перейти до повного тексту⇒

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости