В останній день минулого тижня біржі обвалилися

12.08.2018 | 19:28

Після оприлюднення чергового щомісячного прогнозу USDA усі торгівельні площадки обвалилися. Найбільше постраждали контракти на сою та шрот. Прогноз світового виробництва виявився значно оптимістичнішим, ніж очікував ринок. По пшениці в США прогноз був поміркованим, але невелика паніка торкнулася і пшеничних контрактів.

Контракти на кукурудзу на Чикаго в п’ятницю зазнали втрат на прогнозі рекордного виробництва кукурудзи в США. Прогноз по новому врожаю кукурудзи в Бразилії зменшено усього на 0,5 млн тонн. Прогноз залишків врожаю 2017 збільшено до 193,33 млн тонн, а залишки після сезону 2018/19 – до 155,5 млн тонн. На поточному тижні, скоріш за все, спекулянти будуть нарощувати в своїх портфелях короткі позиції.

Контракти на сою та шрот на Чикаго стрімко обвалилися. В США фіксують рекордну врожайність сої. На тлі невизначеності відносин з Китаєм, це дуже негативний фактор для ціноутворення на 18/19 сезон. Світові запаси в 17/18 році збільшено до 95,6 млн тонн, а запаси в кінці наступного сезону – до 106 млн тонн.

Ф’ючерси на пшеницю на усіх трьох основних біржах втратили від 6 до 8 доларів на тонні. Хоча прогноз виробництва пшениці в США показав невелике зниження, а по Євросоюзі зменшення на 7,5 млн тонн, загальні настрої на біржах не втримали ціну на попередніх рівнях. Але це не надовго – спекулянти попри усе збільшують свої довгі позиції по пшениці. На поточному тижні оптимізація портфелів біржових фондів буде продовжуватися, спекулянти будуть грати на підвищення цін.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) пішли в піке. Розмови  про можливе зниження світового виробництва цукру не є фундаментальними новинами на тлі гарних мусонів в Індії та Таїланді. Поточний тиждень обіцяє бути депресивним. 

Перейти до повного тексту⇒

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости