Вчора на біржах день закінчився в зеленій зоні

09.08.2018 | 13:25

Середа принесла невеликі прибутки по усіх позиціях окрім цукру. Особливих новин не було, одні припущення. Трейдери продовжували оптимізувати свої портфелі.

Контракти на кукурудзу на Чикаго вчора символічно подорожчали. Не було новин, які б могли вивести ринки з рівноваги. Ринки очікують, що виробництво кукурудзи в Бразилії буде на 1 млн тонн меншим, ніж очікувалося – тобто 82,5 млн тонн.

Контракти на сою на Чикаго подорожчали. На китайській аграрній біржі Dalian Exchange ціни на сою за день підстрибнули на 3,95% на побоюваннях, що сої не вистачить для внутрішніх потреб. Китайський імпорт сої в липні впав до 8,01 млн тонн проти 8,7 млн тонн в червні поточного року (контрсанкції приносять тільки проблеми)))).

Ф’ючерси на пшеницю на усіх трьох основних біржах подорожчали на технічних операціях трейдерів. Німецька група German Farm Cooperative вважає, що врожай пшениці в Німеччині може скласти 19,2 млн тонн проти 24 млн тонн рік тому.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) вчора знову подешевшали. Ринок залишається «ведмежим» і розігріву вистачило на три дні для фіксації прибутків. Трейдери шукають фактори для чергового розігріву. 


Перейти до повного тексту⇒

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости