Вчора на біржах день пройшов спокійно

08.08.2018 | 11:54

Вчора коливання на біржах були невеликими. Фундаментальних новин не було. Спекулянти звернули увагу на рейтинги посівів кукурудзи та сої в США. Ну і, звісно, фіксували прибутки.

Контракти на кукурудзу на Чикаго вчора символічно подешевшали. Скоріш за все, це було суто технічне коливання – комп’ютер працював. Рейтинги посівів кукурудзи в США зросли на пару пунктів – нічого суттєвого.

Контракти на сою на Чикаго подорожчали. Виявилося, що за минулий тиждень рейтинги посівів сої в США знизилися на 4 – 8 пунктів – добрий привід трохи розігріти ринок перед фіксацією прибутків. Про Китай ніхто не згадував.

Ф’ючерси на пшеницю на усіх трьох основних біржах в понеділок зазнали збитків. Суто технічний розпродаж для фіксації прибутків після цінового ралі попередніх двох днів.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) вчора подешевшали. Очікувалося, що біржові спекулянти будуть фіксувати прибутки в середу-четвер, але трейдери вирішили не ризикувати і розпродалися у вівторок. Ринок залишається «ведмежим».


Перейти до повного тексту⇒

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости