В перший день тижня на біржах знову стрімко подорожчала пшениця

07.08.2018 | 09:51

Пшениця розпочала день з чергового кола цінового ралі. Тут був вплив як технічних операцій спекулянтів, так і новини із України, де Міністерство АП запропонувало обмежити експорт продовольчої пшениці обсягом 8 млн тонн проти 10 млн тонн в минулому сезоні. Соя і шрот знову подешевшали на виступах урядовців Китаю.

Контракти на кукурудзу на Чикаго вчора символічно подорожчали. Трейдери продовжують зменшувати кількість контрактів по своїх коротких позиціях, поступово збільшуючи довгі позиції. Короткі контракти зменшені на Чикаго на 78 тисяч.

Контракти на сою на Чикаго подешевшали на заявах чиновників із Китаю. Уряд намагається знайти шляхи заміни соєвого шроту для відгодівлі свиней і тому сподівається зменшити імпорт бобів. Цікаво, чим вони хочуть замінити шрот? Скоріш за все, це звичайні балачки…. А тим часом трейдери на біржі зменшують свої короткі позиції.  

Ф’ючерси на пшеницю на усіх трьох основних біржах в понеділок показали чергове ралі. Спекулянти знову суттєво нарощували довгі позиції. Крім того, трейдери оцінили параметри майбутнього меморандуму між МінАПУ та експортерами.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) вчора продовжили зростання. Трейдери обговорюють новину щодо імовірного зменшення виробництва цукрової тростини на півночі та північному сході Бразилії, де рівень опадів зменшився майже на 23% порівняно з нормою. Крім того, спекулянти вчора проводили покриття своїх коротких позицій. Зростання біржових цін очікують до середини поточного тижня. Глобальне перевиробництво цукру оцінюється в обсязі 10,6 млн тонн (виробництво/споживання) в 18/19 сезоні за рахунок Бразилії, Індії, Таїланду. По Україні прогноз виробництва теж підвищено.

Перейти до повного тексту⇒

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости