В перший день серпня біржи закрилися різноспрямоване

02.08.2018 | 09:53

Недовго було свято на біржах і після чергової новини із Білого Дому котирування сої, її продуктів та кукурудзи обвалилися. Адміністрація США підтвердила наміри обкласти 25%-м митом усі товари, імпортовані із Китаю. Сподівання на мирну угоду поки що не справдилися. Мабуть Китай вкотре почав хитрувати, що дуже не сподобалося в Вашингтоні.

Контракти на кукурудзу на Чикаго вчора зменшилися під тиском падіння цін на сою та соєвий шрот.

Контракти на сою та шрот на Чикаго стрімко подешевшали на негативних новинах з торгівельних фронтів і прогнозів вищого ніж очікувалося врожаю сої в США та Бразилії.

Ф’ючерси на пшеницю на Чикаго, в Канзасі та Міннеаполісу подорожчали. Спекулянти врахували продовження посухи та падіння обсягів врожаїв в багатьох країнах світу.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) в перший день серпня залишилися в червоній зоні. Цього разу трейдери оцінили новини із Індії, де банки поставили виробників цукру в стоп-лист для майбутнього кредитування. Переробники цукрової тростини в Індії винні фермерам $2,63 млрд. ще з минулого сезону на тлі різкого падіння цін на цукор та зниження споживацького попиту. Загалом уряд Індії вважає за вкрай необхідне терміново експортувати 6 – 7 млн тонн цукру для стабілізації галузі та повернення фермерам їх грошей. Раніше FAS USDA прогнозував необхідний експорт цукру із Індії на рівні 5 млн тонн. Ситуація поки що патова. 


Перейти до повного тексту⇒

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости