В останній день липня біржи знову стрімко зросли

01.08.2018 | 09:25

Біржі оптимістично сприйняли інформацію від Bloomberg щодо рішення США та Китаю знову повернутися до переговорів про припинення торгівельної війни. Спекулянти в першу чергу звернули увагу на сою та соєві продукти, не забуваючи про пшеницю. Фактично соєві контракти виступили драйвером для усього ринку agri-commodities окрім soft (цукор).

Контракти на кукурудзу на Чикаго вчора підросли в ціні під впливом збільшення інтересу спекулянтів до сої.

Контракти на сою та шрот на Чикаго стрімко подорожчали. Коли будуть технічні перемовини ще не відомо, але біржові трейдери вже готові нарощувати позиції по сої. Тим більше, що стан посівів сої в США покращується, що обіцяє новий рекордний врожай.

Ф’ючерси на пшеницю на Чикаго, в Канзасі та Міннеаполісу подорожчали. До уваги було взято загальний оптимізм бірж, наплив нових грошей в фонди та скорочення експорту зерна із країн Європи та Чорного моря.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) вчора знову опинилися в червоній зоні на відсутності позитивних новин. І це попри інформацію, що сезон переробки цукрової тростини в Бразилії може бути коротшим, ніж зазвичай. На біржі в Сан-Паоло відмічають зниження попиту на фізичний цукор протягом минулого тижня. 


Перейти до повного тексту⇒

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости