Вчора на біржах день закінчився різноспрямоване

25.07.2018 | 09:17

Особливих новин не було. Торгові перемовини між США та Китаєм не показали ніякого прогресу. Спекулянти звернули увагу на новий врожай кукурудзи в Світі, який може бути рекордним. Можливо тему нового врожаю кукурудзи будуть програвати на поточному тижні.

Контракти на кукурудзу на Чикаго подешевшали більше на чутках і припущеннях. Стан посівів кукурудзи в США значно кращий, ніж в середньому за останні 5 років. В Україні теж можливий рекордний врожай завдяки рясним опадам і помірним температурам. Спекулянти почали звертати на це увагу.

Контракти на сою та шрот на Чикаго подорожчали. Результати переговорів з Китаєм поки що не дають надію на повернення американської сої. І зростання цін на Чикаго розглядається як компенсатор для фермерів від втрати китайського ринку.

Ф’ючерси на пшеницю на Чикаго, в Канзасі та Міннеаполісу подешевшали, хоча повинні були зростати. Посуха в Європі та Австралії дають надії на зростання американського експорту. Китай продав з резерву аж 29 тисяч тонн імпортованої в 2013 році пшениці. Це приблизно 1,7% від запропонованого обсягу. Такий антирекордний обсяг продажу може свідчити при погану якість зерна – ну не викидати ж його у річки)))). 


Перейти до повного тексту⇒

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости