Минулий тиждень на біржах agri-commodities закрився в зеленій зоні

23.07.2018 | 13:20

Фонди управління грошима та інші біржові спекулянти увесь минулий тиждень вкладалися в осінні фьючерси. Особливих новин не було, торгівельна війна США з усім світом обридла (ринки вже врахували ці ризики), тому залишилося тільки оптимізувати інвестиційні портфелі.

В результаті, протягом минулого тижня усі основні аграрні фьючерси зростали, тільки соєвий шрот на Чикаго показав деяке падіння цін по серпневим контрактам. Найбільше протягом тижня подорожчала озима пшениця SRW (СВОТ) – на $10,10, найменше в ціни підняла кукурудза – $5,31, а шрот протягом тижня втратив $2,42.

Показник тиждень-до-тижня теж показав зростання по усіх позиціях окрім шроту. Так, відносно попереднього тижня найбільше подорожчала озима пшениця HRW (КСВОТ) – на $6,93, найменше соя – на $2,3. Соєвий шрот в тижневому показнику втратив $4,25.

Контракти на кукурудзу на Чикаго подорожчали на технічних операціях біржовиків. Була інформація, що Buenos Aires Grain Exchange скоротила свій прогноз виробництва кукурудзи в Аргентині на 1 млн тонн до 31 млн тонн. Китай продав з резерву 1,1 млн тонн кукурудзи, що склало 28% від запропонованих обсягів.

Контракти на сою на Чикаго подорожчали під впливом прогнозу погоди, який пообіцяв Середньому Заходу США холодну та суху погоду. Вагома причина))))

Ф’ючерси на пшеницю на Чикаго, в Канзасі та Міннеаполісу подорожчали на аналізі можливого падіння експорту пшениці із країн Європи та регіону Чорного моря. Японія нарешті відмінила заборону поставок канадської пшениці, яка була введена місяць тому після знаходження в імпортних партіях зерна ГМО-пшениці. 


Перейти до повного тексту⇒

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости