Протягом минулого тижня agri-commodities на біржах продовжили дешевшати

16.07.2018 | 11:33

Протягом усього минулого тижня основна аграрна сировина продовжила дешевшати незважаючи на тимчасові сплески цін. Основними факторами були а) закінчення липневого контракту, б) активна фаза світової торгівельної війни, в) новий врожай. Так, за тиждень найбільше подешевшала соя – на $14,86, найменше соєвий шрот – на $3,31. З іншого боку, показник тиждень-до-тижня закінчив в зеленій зоні по озимій пшениці HRW (+$1,87) і по соєвому шроту (+$1,83).

Контракти на кукурудзу на Чикаго в останній день тижня подешевшали. Спекулянти оптимізували свої портфелі, збільшуючи «короткі» позиції. Китай на аукціоні продав 942 тисячі тонн кукурудзи із державного резерву, що склало 23% від запропонованого обсягу.

Контракти на сою та шрот на Чикаго стрімко подешевшали під впливом закінчення липневого контракту – пішов розпродаж і закриття. Safras & Mercado збільшило свій прогноз посівних площ під соєю в Бразилії на 2,3%. Очікуваний врожай бобів – 120,5 млн тонн. Китайський імпорт сої в червні 18 склав 8,7 млн тонн, що на 10% менше ніж у травні 18. Зменшення імпорту сої в Китай пов’язують з заторами в китайських портах.

Ф’ючерси на пшеницю на Чикаго, в Канзасі та Міннеаполісу подешевшали під тиском нового врожаю. Озима пшениця HRW в США зібрано з площ близько 75%. 


Перейти до повного тексту⇒

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости