У Казахстані через кризу закрилися всі французькі ресторани

11.03.2016 | 10:44

Через кризу в Казахстані закрилися всі французькі ресторани, передає центр ділової інформації Kapital.kz з посиланням на заяву генерального консула Франції в Республіці Казахстан Патрика Ренара.

«Але, незважаючи на напружену економічну ситуацію, не можна відмовлятися від розвитку і партнерства. Необхідно бути більш винахідливими і творчими, щоб домогтися кращого результату з меншими витратами», – сказав він.

Патрік Ренар також підкреслив, що, незважаючи на кризу в Казахстані, французький бізнес зацікавлений в цій країні. Він нагадав, що в Алмати недавно відкрився гіпермаркет Carrefour, і Франція, як і раніше залишається тут одним з перших інвесторів. «В минулому році Франція інвестувала в Казахстан 6 млрд доларів», – додав генконсул.

Крім того, нещодавно в Казахстані розпочала роботу Французька торговельна палата, яка, крім іншого, тісно співпрацює з казахстанськими бізнесменами, які мають інтереси у Франції.

Голова казахстанської Асоціації компаній – ділових партнерів Франції Amitie Гульшат Айтієва каже, що зараз вони працюють з французькими партнерами відразу по декількох напрямках, в тому числі соціального характеру.

Правда, привести точну статистику по казахстансько-французьких торгових відносинах вона не змогла. Французький консул лише додав, що Франція займає третє місце за інвестиціями в Казахстан.

За матеріалами УНІАН

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости