ААА - Світовий ринок зерна за минулий тиждень (FOB)

03.09.2023

Понеділок у США вихідний – День праці – тож наступний тиждень розпочнеться спокійно.

Минулий тиждень був невдалим для всіх зернових та олійних культур, соєвий шрот навіть подешевшало. Експортні ціни на кукурудзу в США за тиждень зросли приблизно на 8 дол. США/т хоча біржові ціни просіли на 2 - 3 дол. США. Ціни на сою впали на 2-3 дол. США/т. Експортні ціни на соєвий шрот у різних країнах знизилися на 10-30 дол./т. Експортні ціни на озиму пшеницю США впали на 7-8 дол. США/т, а на яру пшеницю – приблизно на 15 дол. США/т.

Торгові звіти свідчать, що ціни на пшеницю були нижчими через оцінки розміру російського врожаю пшениці та побоювання, що американська пшениця не буде конкурентоспроможною на експортних ринках.

Минулого тижня експортні ціни на кукурудзу не надто сильно піднялися, але більшість експертів дивувалися, чому ціни не піднялися вгору через продовження спекотної сухої погоди в США та занепокоєння щодо врожайності кукурудзи. Торговельні звіти стверджують, що кукурудзі важко подорожчати, коли ціни на пшеницю та сою падають – просто на ринку занадто багато продавців. Ніхто не очікує нічого захоплюючого з цінами на кукурудзу до вересневого звіту WASDE.

Коментарі щодо сої були подібні до коментарів щодо кукурудзи, оскільки експерти дивувалися, чому ціни впали, коли очікується, що погода знизить врожайність сої. Експортні продажі хороші, погода надто спекотна та суха, і ціни не повинні падати. відповідно довгострокова тенденція для сої в США має бути підвищення цін.

Минулого тижня не було нічого захоплюючого щодо цін або пропозиції на продукти переробки кукурудзи, хоча вищий рівень річки Міссісіпі підвищив ціни суху барду (DDGS) на 5–10 доларів США за тонну. Ціни на кукурудзяний глютеновий корм (CGF) і кукурудзяний глютен (CGM) не зазнали впливу річкових тарифів, оскільки вони зазвичай доставляються в контейнерах.

Ціни, ймовірно, залишатимуться стабільними протягом кількох тижнів, оскільки тарифи на внутрішні вантажні перевезення в США вищі через вимоги щодо переміщення нового врожаю. Деякі торговельні звіти стверджують, що ціни мають трохи знизитися в листопаді/грудні, коли тиск транспортування врожаю зменшиться.

Консалтингова Агенція ААА

Последние новости