ААА - Світовий ринок фуражного зерна за минулий тиждень

26.08.2023

Аргентина: Збір урожаю кукурудзи завершено на 90 відсотків, але відстає від середнього п’ятирічного показника. Ель-Ніньо може призвести до затримки посіву кукурудзи в деяких областях, оскільки сильні дощі можуть настати лише в жовтні. Посів зазвичай починається у вересні, і зернова біржа Буенос-Айреса очікує, що посівні площі кукурудзи в 2023/24 році збільшаться на 2,8 відсотка до 7,3 мільйона гектарів. (Refinitiv; Reuters)

Бразилія: Anec підвищила оцінку експорту кукурудзи. Deral очікує, що збір другого врожаю кукурудзи в Парані становить 48 відсотків. Conab каже, що загальний урожай кукурудзи другого врожаю становить 78,8 відсотка. Уряд викупив 30 600 тонн кукурудзи з ринку в Мату-Гросу, щоб збільшити державні запаси. (Hellenic Shipping; AgriCensus)

Китай: Липневий імпорт кукурудзи впав на 9 відсотків у порівнянні з попереднім місяцем, але Міністерство сільського господарства повідомляє, що випробування ГМО-кукурудзи показали «видатні» результати та є абсолютно безпечними. Одноразова субсидія в розмірі 2,4 млрд юанів надається на закупівлю добрив і пестицидів на півночі Китаю. (Reuters; AgriCensus)

Єгипет: GASC пропустив закупівлю кукурудзи на тендерах, які закрилися в середу. Найнижча зроблена пропозиція становила 231 долар США за тонну, тому тендер було скасовано. (Reuters; AgriCensus)

ЄС: Прогноз Європейської комісії щодо врожаю кукурудзи на 2023/24 роки було знижено на 2 відсотки до 61,7 млн тонн. (Reuters)

Йорданія: Близько семи торгових компаній беруть участь у тендері від державного покупця зерна на до 120 тис. тонн кормового ячменю. (Reuters)

Південна Корея: NOFI оголосив тендер на 138 тис. тонн кукурудзи та зупинився на закупівлі 68 тис. т із джерелами з Південної Африки або Південної Америки. Ціна становила 64,56 дол./тонна C&F премії до грудневого ф’ючерса в Чикаго (СВОТ). MFG купила 68 тис. тонн кукурудзи в рамках приватної угоди з постачальниками з Південної Африки або Південної Америки. (Reuters; Hellenic Shipping News; AgriCensus)

Тайвань: MFIG зарезервував 65 тис. тонн кукурудзи вільного походження для відвантаження в жовтні-листопаді. Ціна заснована на надбавці до березневого контракту на кукурудзу в Чикаго, але має бути на 4 центи нижчою від найнижчої ставки, якщо з Аргентини через проблеми з якістю. (Hellenic Shipping News; AgriCensus)

Україна: Експорт сільськогосподарської продукції за останні чотири тижні впав на третину порівняно з минулим роком, а експорт кукурудзи скоротився вдвічі. (Bloomberg)

Консалтингова Агенція ААА

Последние новости