Короткі новини ринку фуражного зерна

30.07.2022

Аргентина: Зернова біржа Буенос-Айреса стверджує, що сухі умови сприяють збору врожаю кукурудзи. (AriCensus)

Австралія: Ціни на зерно відновилися після того, як Китай запровадив штрафні мита на ячмінь, включаючи зниження на 14 відсотків у травні 2020 року. Китайські санкції в короткостроковій перспективі спричинили продаж пивоварного ячменю як фуражного ячменю на Близькому Сході, а в довгостроковій перспективі – скорочені посіви ячменю. (Reuters)

Бразилія: AgRural повідомляє, що 62 відсотки з 87 млн. прогнозованих тонн другого врожаю кукурудзи зібрано. Тим часом офіційні особи Бразилії ведуть перемовини з Китаєм про схвалення імпорту ГМ-кукурудзи у 2022 році порівняно з раніше запланованими поставками на 2023 рік. Anec трохи підняла оцінку експорту кукурудзи. Посівні площі кукурудзи в 2022/23 МР будуть збільшуватися, але обережними темпами. (Reuters)

ЄС: Експортний потенціал румунської кукурудзи обмежений через посуху. (AriCensus)

ПАР: Комітет з оцінки врожаю збільшив свою оцінку врожаю кукурудзи у 2022 році до 14,7 млн. тонн, що на 10 відсотків менше, ніж у 2021 році. (AgriCensus)

Південна Корея: NOFI придбала 138 KMT кукурудзи для доставки в листопаді, розділеної на дві поставки по 69 KMT, а MFG оголосила тендер на кукурудзу з поставкою в листопаді. KFA купила 128 КМТ кукурудзи, а FLC – 65 КМТ кукурудзи довільного походження. (Reuters; AgriCensus)

Консалтингова агенція ААА

Последние новости