Короткі новини ринку фуражного зерна

17.07.2022

Аргентина: Незважаючи на страйки, які перешкоджають постачанню, ліміт експорту кукурудзи було підвищено до 36 млн тонн. (AgriCensus)

Бразилія: Група виробників кукурудзи Abramilho каже, що експорт кукурудзи до Китаю має розпочатися до кінця року на основі переговорів Міністерства сільського господарства з Пекіном щодо прийнятних ознак ГМО. Тим часом збір другого урожаю кукурудзи сафрінья завершено на 40 відсотків у центрі-півдні, згідно з даними Conab, і на 20 відсотків у Парані, повідомляє Deral. Через те, що 11 млн тонн соєвих бобів залишаються непроданими в умовах швидкого збору врожаю кукурудзи, незвичайно велика кількість щойно зібраного врожаю кукурудзи доводиться зберігати просто неба. (Refinitiv; AgriCensus; MercoPress)

Китай: Попри нещодавні сильні дощі в деяких областях, Міністерство сільського господарства та сільських справ каже, що погода в районах вирощування кукурудзи краща, ніж минулого року. Щомісячний звіт CASDE не змінився (Reuters)

Південна Корея: FLC приватно купив 65 тис. тонн кукурудзи з Південної Америки за 321,29 дол. США за тонну C&F плюс 1,75 дол. США за тонну надбавки за розвантаження в кількох портах. KFA купила 68 тис. тонн кукурудзи з поставкою в жовтні за ціною 324,99 дол./тонна. MFG купила 68 тис. тонн кукурудзи у Cargill за 333,75 дол./тонна. (Refinitiv; AgriCensus)

Україна: Українська спілка зернотрейдерів УГА повідомляє, що аграрії зібрали перший у 2022 році 1 млн. тонн зерна, з яких 717 800 тонн становили ячмінь при врожайності 2,82 тонн/га. (Reuters)

Консалтингова агенція ААА

Последние новости