Короткі новини ринку фуражного зерна

05.06.2022

Аргентина: Буенос-Айресська зернова біржа повідомляє, що лише 16 відсотків урожаю кукурудзи мають оцінку «добре/відмінно», при цьому вже зібрано 30 відсотків нового врожаю. Це порівняно з 50-а відсотками з рейтингом добре/відмінно на цей період минулого року. (Reuters)

Бразилія: Другий урожай кукурудзи розпочався швидкими темпами і очікується, що експорт у 2022 році досягне 37-40 млн тонн. Однак деякі аналітики знизили загальний урожай до 108 млн тонн, що на 8 млн тонн менше, ніж USDA і на 6,6 млн тонн менше, ніж прогнозує CONAB. (AgriCensus)

Китай: Оскільки внутрішня ціна кукурудзи на Даляньській біржі досягла позначки $441/МТ, є підстави для збільшення імпорту кукурудзи. Проте серпнева ціна FOB сприяє Бразилії та Аргентині. Китай оновив свій фітосанітарний протокол з Бразилією, щоб дозволити імпорт ГМ-кукурудзи, але, за чутками, також розглядає кукурудзу в США. (Reuters; Leader Telegram; Grain Central)

ЄС: Зернова асоціація Coceral прогнозує врожай кукурудзи в 2022 році на рівні 66 млн тонн, що на 1,3 млн тонн менше від попереднього прогнозу і нижче минулорічних 67,2 млн тонн. У той же час, виробництво ячменю становить 60 млн тонн, що трохи більше, ніж минулорічні 59,4 млн тонн. (World Grain)

Йорданія: Урядове агентство MIT закупило 60 тисяч тонн ячменю за 445 доларів за тонну СіF. (AgriCensus)

Україна: протягом 26-30 травня країні вдалося експортувати 200 тисяч тонн кукурудзи. (AgriCensus)

Консалтингова агенція ААА

Последние новости