Короткі новини ринку фуражного зерна

23.05.2022

Аргентина: Буенос-Айресська зернова біржа повідомляє, що зібрано 27 відсотків урожаю кукурудзи, а виробництво очікується на рівні 49 мільйонів тонн, що менше, ніж оцінка USDA в 53 мільйони тонн. (Reuters)

Болівія: Влада розслідує приховування великих обсягів кукурудзи спекулятивними посередниками, які намагаються підвищити вартість. (Prensa Latina)

Бразилія: Загроза заморозків, що вплинуть на другий врожай кукурудзи (сафріньї), зростає з кожним днем. Поки що холод залишився на півдні, але може посунути на північ. (DTN)

Канада: Фермерам, можливо, доведеться відмовитися від посіву кукурудзи на користь інших культур, оскільки надмірна кількість дощів перешкодила посіву 90 відсотків в провінції Манітоба, а ячмінь в Альберті не може бути посіяний через посуху в деяких районах і надлишок вологи в інших. (Bloomberg)

ЄС: FranceAgriMer знизив оцінку стану посівів ячменю та кукурудзи. У червні потрібен дощ, інакше врожай зазнає проблем. (Reuters; AgriCensus)

Японія: Міністерство закупило 40 тисяч тонн ячменю, яке буде завантажений до 31 серпня і доставлено до 27 жовтня. (Reuters)

Тайвань: MFIG провела тендер на 65 тисяч тонн кукурудзи для доставки в серпні-вересні і купила 55 тисяч тонн кукурудзи з Південної Африки за 248,39 доларів США за тонну C&F. (Reuters; AgriCensus)

Світ: Міжнародна зернова рада скоротила оцінку світового виробництва кукурудзи в 2022/23 році на 9,3 млн тонн. Урожай кукурудзи в Україні очікується в обсязі до 18,6 млн тонн, приблизно вдвічі менше від того, що очікувалося до війни. (Reuters)

Консалтингова агенція ААА

Последние новости